Categories
Uncategorized

Baby G ndryshon komplet!

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Baby Gee, e cila në Instagram ndiqet nga hiç më pak se 528 mijë njerëz.

E njëjta tregon se ka bërë flokët ngjyrë vjollce dhe ky transformim i shkon mjaft shumë asaj.

Sa i përket projekteve muzikore, “Kuq e Zi” mban titullin kënga e fundit që ka publikuar Baby Gee, në bashkëpunim me Escobars dhe Grido

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *