Categories
Uncategorized

Kylie Jenner me poza atraktive në bikini të kuqe

Ajo nuk është pak e njohur për figurën trupore dhe së fundmi ka treguar më shumë se ç’duhet në paraqitjen e radhës nga shtëpia e saj në Holmby Hills.

Të mërkurën, Kylie Jenner befasoi fansat me disa poza që ka ndarë në rrjetet sociale, ku shfaqet atraktive në bikini të kuqe.

Komentet ndërkohë nga miliona fansat ishin të shumtë dhe në mesin e tyre nga disa figura të njohura publike.

Ajo e kompletoi pamjen joshëse me flokë të lëshuara dhe me disa aksesorë ari rreth dorës së majtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *