Categories
Uncategorized

Me veshje plot stil, Morena Taraku thekson të pasmet e formësuara

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është padyshim ndër të më të përfolurat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe jeta e saj luksoze, përfshirë edhe udhëtimet që bën anembanë botës.

Por, në një postim të fundit ajo ka zgjedhur që të prezantojë një veshje plot stil, teksa në fokus ka vënë të pasmet e formësuara.

Në dukjen e saj më shumë dominonte ngjyra e zezë, çka e bënte edhe më të perfeksionuar paraqitjen.

Morena përndryshe është shumë e komentuar për tiparet trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

Sa I përket projekteve muzikore, “Alexander” mbetet prodhimtaria e fundit, që u pëlqye mirë nga fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *