Categories
Uncategorized

Ronela Hajati me poza tërheqëse nga shtrati

Ronela Hajati është këngëtarja shqiptare që për vite me radhë ka qenë aktive sa i përket prurjeve të reja muzikore.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, pasi vazhdimisht sjell imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në nj postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka tërhequr vëmendjen e 667 mijë ndjekësve të saj.

Kjo, pasi në fotografinë e ndarë ajo shihet e shtrirë në shtrat, ndërsa merrte poza provokuese para kamerës.

“Kot, nuk erdhe dje”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sa i përket projekteve muzikore, “Bardh’ e blu” mbetet hiti i saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me DJ Sardi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *